Pán poslanec Fico, mne môžu sledovať môj mobil bez problémov...

Autor: Maroš Stanislav | 24.3.2020 o 22:00 | Karma článku: 11,35 | Prečítané:  12349x

A viete prečo? Pretože jednoducho nemám čo skrývať. Chápem však, že Vy a Vaša partia musíte byť teraz v obrovskom strese. Pretože návyky sa menia veľmi ťažko.

12 rokov si totiž Fico a spol žil v beztrestnej bubline, kde sa cez telefón a "opičky" prideľovali prípady na súdoch, rozdeľovali peniaze, rozdávalo sa zo štátneho, plánovala sa vražda dvoch mladých ľudí a ktovie, čo ešte.

12 rokov si žili mafiáni zo Súmračnej v presvedčení, že beztrestne môžu všetko. Ich presvedčenia vytvorili modely správania, kde obozretnosť postupne otupela a pocit všemocnosti začal byť samozrejmosťou. Tento stav vytvoril falošnú istotu, že im nikto nikdy na nič nepríde. Príde. A už čoskoro.

Preto sa teraz začala táto svorka skorumpovaných politikov správať tak, ako to dnes (24.3. okolo 17.00) ukázala na tlačovej konferencii poslancov Smeru na čele s "precedom". Vraj porušovanie ľudských práv, vraj zásahy do súkromia! Toľkého spravodlivého rozhorčenia sa nám dostalo na známosť z úst kmotra.

Takže pán Fico, prostredie sa zmenilo. Pripravte sa na to, že správanie ľudí, ktorí teraz stoja na čele štátu bude iné ako to, ktoré ste Vy a vaši verní považovali za normálne. Pretože NIE, vraždenie ľudí, rozkrádačky a korpucia nie je normálne správanie.

Pán poslanec Fico, ak nemáte čo skrývať, tak sa nemáte čoho obávať. Aj keď Váš zbabelý útek z tlačovky po trefnej poslednej otázke novinára svedčí o tom, že sa strašne bojíte.

Ostali ste tým, čím ste boli od začiatku. Bezohľadným zbabelcom, bez štipky cti, schopným kvôli peniazom a moci použiť akékoľvek prostriedky. Akékoľvek...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?